دسته بندی نشده, مهاجرت به کانادا, ویزای تحصیلی, ویزای دانش‌آموزی

دبیرستان ویلودیل واقع در ایالت تورنتو کانادا

willowdale high school

دبیرستان ویلودیل

دبیرستان ویلودیل واقع در ایالت تورنتو کانادا میباشد,که مستقیما زیر نظر انتاریو است وتوسط بازرسین آموزش و پرورش کانادا نیز مورد تایید است.دبیرستان ویلودیل آموزش را  با کیفیت بالایی را ارایه میدهد,تا بتواند جوانان و نو جوانان را با پس زمینه های مختلف را آموزش دهد که  تا انها بتوانند مستقل از  نوع زبان  خود, اصول شهروندی را فراگیرندو عضوی از جامعه جهانی بزرگ و متنوع باشند.دبیرستان ویلودیل دارای جامعه ی فراگیری است,که هدف اصلی آنها حمایت و پشتیبانی از جوانان با پیش زمینه های مختلف است تا به حد اکثر توانایی و آرزوهای علمی خود دست یابند.آنها قصد دارند برنامه های آکادمیک و چالش برانگیز خود را در محیطی گرم و صمیمی آرامی برای پرورش خلاقیت جوانان ارایه دهند.

درباره ی دبیرستان ویلودیل بیشتر بدانید.

  • تیم متخصص

تیم متخصص و با تجره ای برای پشتیبانی از اساتید تشکیل داده اند ,که به ایجاد خلاقیت و انگیزه در دانش آموزان,مهارت های حل مسئله,تصمیم گیری مستقل,برقراری ارتباط بهتر با دانش آموزان کمک میکنند.

  • بورس تحصیلی برای دانش آموزان و دانشجویان

باور و اعتقاد دبیرستان ویلودیل این است که هر دانش آموز استعداد منحصر به فرد خود را دارا میباشد.

در همین زمینه دانش پژوهانی با تجربه برای دانش آموزان با استعداد که تمایل و انگیزه ای برای رسیدن به موفقیت در آینده را دارند,ارایه میدهند.

دبیرستان ویلودیل از طریق مسابقات و رویداد ها به دانش آموزان خود کمک میکند که زندگی تحصیلی و مهارت های اجتماعی خود را افزایش و بهبود ببخشند.

طرح ULP برای دانش آموزان طراحی شده و در عین حال به دانستن زبان اینگلیسی در سطح دانشگاهی نیازمند است و برای ورود به دانشگاه تضمین شده است.

  • مراقبت دانش آموزی

تیم مشاوران دبیرستان ویلودیل راهنمایی هایی در زمینه بهبود زندگی دانش آموزی و فردی ,چه از نظر آموش و روحی و روانی,به دانش آموزان خود کمک میکنند که مشکلات شخصی و هاشیه های خود را دور از محیط آموزشی گداشته و آنجا را همانند خانه دوم خود بدانند.

  • گردش های علمی

گردش ها و سفر های دبیرستان ویلودیل یک تجربه ی فوق العاده در زندگی است و راه خوبی برای ارتباط برقرار کردن فرزندان شما با دیگر همکلاسی ها,تجربه ی تاریخ,شیوه زندگی و مشارکت در فعالیت های فرهنگی و اجتماعی کشور کانادا میباشد.

از زندگی متنوع ترین ایالت در جهان,تورنتو لذت ببرید

برای درخواست ویزای کانادا و اطلاعات تکمیلی فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا را پر کرده تا تیم مشاورین شرکت آریان کانادا بعد از بررسی شرایط با شما تماس بگیرند.

جهت دریافت تایم مشاوره تلفنی و حضوری از تیم مشاورین، با نمایندگی شرکت آریان کانادا در ایران و کانادا تماس بگیرید.

  • شماره دفتر تورنتو:۰۰۱۴۳۷۹۲۸۶۸۹۹
  • شماره دفتر رشت:۰۱۳۳۳۲۲۷۷۰۴
  • شماره تماس:۰۹۱۱۴۳۴۸۰۹۲

نوشته های مرتبط