ویزای تحصیلی, ویزای دانشجویی, ویزای کانادا

دانشگاه های کانادا:  دانشگاه وست کانادا  (University Canada West)

دانشگاه وست کانادا

 دانشگاه وست کانادا

 دانشگاه وست کانادا ، یکی از موسسات آموزشی خصوصی و غیرانتفاعی در استان بریتیش کلمبیا کانادا می باشد که در سال 2004 تاسیس شد. این موسسه اولین موسسه ی غیرانتفاعی در بریتیش کلمبیا بود که عنوان دانشگاه را به خود اختصاص داد. دانشگاه وست کانادا در پایین شهر ونکوور واقع است و در حال حاضر دوره های حرفه ای برجسته مرتبط به کسب و کار و مدیریت را ارائه می کند.

دانشگاه وست کانادا، دانشگاه فرصت ها و امکانات است. اساتید، کارمندان و اعضای هیئت علمی دانشگاه، خدمات منحصر به فردی را به دانشجویان ارائه می دهند. دانشگاه محیط یادگیری متنوع و چالش انگیزی را برای دانشجویان فراهم کرده که بر روی کاربرد دانش، رهبری و مدیریت و مسئولت های اجتماعی متمرکز می باشد.

دانشگاه وست کانادا، دانشگاهی خصوصی است که در سال 2004، رئیس سابق دانشگاه (David.F.Strong) توسط دیوید اف استرانگ ویکتوریا در شهر ونکوور در کانادا تاسیس شد. این دانشگاه در سال 2008 خریداری شد و در سال 2014 به Eminata توسط گروه سیستم جهانی دانشگاهی فروخته شد که صاحبان فعلی آن می باشند. دانشگاه وست در مرکز شهر ونکوور قرار دارد و دوره های تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت، هنر و اقتصاد را به دانش آموزان ارائه می دهد.

دوره های تحصیل در کانادا در دانشگاه وست شامل رشته های بازرگانی، هنر، اقتصاد، ارتباطات و مدیریت را در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به صورت تمام وقت، پاره وقت و همچنین دوره های آنلاین به دانش آموزان ارائه می دهد که ارائه ی دوره های آنلاین در این دانشگاه باعث انعطاف پذیری در آموزش می شود و امکان تحصیل و گرفتن مدرک معتبر را برای افرادی که قادر به تحصیلات حضوری نمی باشند فراهم می کند.

کانادا وست

کانادا وست

شرایط تحصیلی مورد نیاز برای اخذ پذیرش از دانشگاه کانادا وست  (UCW)

مقطع کارشناسی:

 • مدارک معادل با دیپلم کانادا (سال 12)/ دیپلم متوسط+ گواهینامه پیش دانشگاهی
 • حداقل معدل C (2 از 4.33) در دروس معادل با انگلیسی سال آخر بریتیش کلمبیا به اضافه سه مورد از بهترین دروس تحصیلی سال آخر

* در صورت عدم داشتن شرایط فوق نیز با برآورده کردن شرایط خاص ممکن است واجد شرایط پذیرش شوید.

مقطع ارشد (MBA):

 • مدرک لیسانس در رشته های مدیریت کسب و کار (BBA) یا تجارت (BComm) یا معادل آن از یک دانشگاه معتبر
 • حداقل معدل 3.0 از 4.33 نمره (یا معادل آن)
 • نمره ی قبولی در آزمون GMAT یا GRE اخذ شده در 5 سال اخیر
 • یک عنوان شغلی حرفه ای کانادا یا معادل بین المللی آن (به طور مثال: CPA، CA، CGA، CMA، CHRP یاEng)
 • حداقل دو سال سابقه ی کار مدیریتی

شرایط زبان انگلیسی مورد نیاز برای اخذ پذیرش از دانشگاه کانادا وست  (UCW)

حداقل نمره ی آیلتس مورد نیاز برای دوره های BA و BComm و MBA: (نمره کل 6.5 با حداقل نمره ی 6.0 در هر یک از بخش ها

 • 5 به بالا در آیلتس IELTS  ، برای نوشتاری حداقل 6
 • نمره کل 88 در TOEFL ، حداقل 20 برای هر بخش
 • نمره کل 61 در PTE  ، حداقل 60 در نوشتاری
 • نمره کل 70 در CAEL، حداقل 60 در هر زیر گروه
 • نمره کل 85 درMELAB ، حداقل 3 در گفتاری
university canada west

university canada west

هزینه ها و شهریه ی دانشجویان بین المللی دانشگاه کانادا وست  (UCW)

دوره های کارشناسی:

 • شهریه کل دوره برای دانشجویان بین المللی: 63,000 دلار
 • شهریه ی سالیانه: سال های اول تا سوم/ 18,900 دلار- شهریه سال آخر/ 6,300 دلار

دوره های MBA:

 • شهریه کل دوره برای دانشجویان بین المللی: 34,000 دلار
 • شهریه سالیانه: سال اول/ 19,440 دلار- سال دوم/ 15,120 دلار

دوره های آماده سازی MBA:

 • شهریه کل دوره برای دانشجویان بین المللی: 6,900 دلار

 

رشته های دانشگاه کانادا وست ونکوور

 • کارشناسی بازرگانی (Bachelor of Commerce)، این برنامه معتبر ACBSP ترکیبی از یادگیری نظری و عملی است که به شما درک صحیحی از بیزنس مدرن می دهد. تحصیل در این رشته شما را برای موفقیت در مشاغل بیزنسی یا مدیریتی آماده خواهد کرد. دانشجویان می توانند در دانشگاه و یا به صورت آنلاین در این رشته ادامه تحصیل دهند.
 • کارشناسی ارتباطات تجاری (Bachelor of Arts in Business Communication)، دانشجویان می توانند در این رشته به صورت آنلاین و یا در دانشگاه ادامه تحصیل دهند. در این رشته مهارت های اصلی نوشتار و تحقیق پرورش خواهد یافت و دانشجویان به درک جامعی از انواع ارتباطات تجاری و کسب کار دست خواهند یافت.
 • فوق دیپلم علوم انسانی (Associate of Arts)، مدرک فوق دیپلم علوم انسانی یک مجموعه بین رشته ای از دروسی است که مهارت های نوشتار ، ارتباطات، تحقیق و عملکرد تیمی را پرورش می دهد. دانشجویان برای تحصیل در مقاطع بالاتر یا ورود به بازار کار آماده می شوند. دانشجویان می توانند در این مقطع در دانشگاه و یا به صورت آنلاین ادامه تحصیل دهند.
 • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)، تحصیل در این رشته شما را به یک لیدر ملی و بین المللی کارآمد تبدیل خواهد کرد. شما می توانید به صورت آنلاین و یا در دانشگاه در این مقطع ادامه تحصیل دهید.در صورتی که قصد ادامه تحصیل در رشته MBA دارید، اما دارای شرایط تحصیلی و یا حرفه ای کافی نیستید، می توانید پیش از شروع MBA دوره MBA پایه را تکمیل کنید. شما می توانید به صورت آنلاین و یا در دانشگاه در این دوره ادامه تحصیل دهید.
 • UAP یا University Access Program کلاس های آمادگی زبان است که برای دانشجویان برگزار می شود و در آن مباحثی مثل مقاله نویسی، اصول پاراگراف نویسی، انتخاب منابع، خلاصه نویسی و در کل نوشتار زبان انگلیسی به صورت آکادمیک را آموزش می دهند. سایر هزینه های اجباری که باید پرداخت کنید شامل : هزینه کتاب خانه و تکنولوژی 17 دلار بابت هر کدام از دروس، فعالیت های دانشجویی و قارغ التحصیلی 8 دلار بابت هر کدام از دروس می باشد. هزینه ی درخواست پذیرش: 150 دلار.

لینک های مفید:

https://ucanwest.ca/

https://ucanwest.ca/admissions/tuition-fees

https://ucanwest.ca/undergraduate-programs

https://ucanwest.ca/graduate-programs

 

برای درخواست ویزای کانادا و اطلاعات تکمیلی فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا را پر کرده تا تیم مشاورین شرکت آریان کانادا بعد از بررسی شرایط با شما تماس بگیرند.

جهت دریافت تایم مشاوره تلفنی و حضوری از تیم مشاورین، با نمایندگی شرکت آریان کانادا در ایران و کانادا تماس بگیرید.

شماره دفتر تورنتو:۰۰۱۴۳۷۹۲۸۶۸۹۹

شماره دفتر رشت:۰۱۳۳۳۲۲۷۷۰۴

شماره تماس:۰۹۱۱۴۳۴۸۰۹۲

نوشته های مرتبط