دانستنیهای کانادا

20 شغل برتر و پردر آمد در کانادا 2019

فهرست مشاغل کانادا

 

معرفی 20 شغل برتر و پر در آمد در کانادا سال  2019 که تا چند سال آینده نیز تقاضای بالایی برای نیروی کار خواهند داشت.

پرستار (19 تا 60 دلار در ساعت)

پرستار (19 تا 60 دلار در ساعت)

یکی از بیشترین تقاضاهای دولت کانادا پرستار(رجیستر شده) است.متوسط حقوق پرستار در هر ساعت 37 الی 47 دلار است.

تقاضا در همه استان ها و مناطق بسیار بالا است.

برای این که بتوانید پرستار ثبت نام شده شوید شما به مدرک لیسانس و ثبت نام در مرجع نظارتی استانی و یا کشوی را نیاز دارید.

مهندس نرم افزار(48.000 تا 153.000 دلار در سال)

در کانادا تنها شرکت های فنی نیستند که نیاز به مهندس نرم افزار دارند.

بیشتر کسب کار ها و تجارت ها برای انجام امور تجاری خود نیاز به نرم افزاری دارند که مختص به کار خود طراحی شود.

مهندس نرم افزار در کانادا سالانه میانگی 90.000 دلار درآمد دارند.

مدیریت حساب(57.000 تا 101.000 دلار در سال)

متوسط حقوق برای مدیر حساب در کانادا 83.000دلار در سال است و میتوانید از طریق کمیسیون به طور قابل توجهی افزایش دهید و همین باعث شده است که این شغل یکی از پردآمدترین شفل برای تازه واردان باشد.توصیه میشود مدرک لیسانس مدیریت تجارت و یا موارد مشابه را داشته باشید فراموش نکینید که تجربه فروش هم کمک خواهد کرد.

استاد دانشگاه(29.000 تا 215.000 دلار در سال)

برای اینکه بتوانید استاد دانشگاه شوید باید مدرک دکترا در رشته خود داشته باشید.متوسط حقوق 100.320دلار در کانادا.

متخصص بیهوشی(109.000 تا 580.000 دلار در سال)

متخصصان بیهوشی یکی از شغل های پردرآمد در جهان است.در کانادا به طور متوسط سالانه298.800 دلار در آمد دارند.

برای اینکه بتوانید متخصص بیهوشی شوید.شما باید در مقطع لیسانس تحصیل کنید و مدرک پزشکی داشته باشید.

حداقل پنج سال آموزش ببینید و در اخر باید امتحانات ویژه کالج سلطنتی پزشمان و جراحان کانادا را بگدرانید.

حساب دار حرفه ای دارای مجوز(42.000 تا 103.000 دلار در سال)

تا زمانی که مشاغل و افراد نیاز به پرداخت مالیات داشته باشد تقاضا برای حسابداران حرفه ای وجود خواهد داشت. درآمد متوسط حسابداران منشور در کانادا 64،039 دلار در سال است ، اما پاداش و تقسیم سود می تواند مبلغ قابل توجه ای را به کل درآمد شما اضافه کندبرای تبدیل شدن به یک CPA در کانادا ، شما نیاز به یک مدرک لیسانس ، ترجیحاً با یک حسابدار عمده دارید ،و سپس CPA PEP یا برنامه آموزش پیش نیاز CPA را تکمیل کنید.

متوسط دستمزد یک تحلیلگر مشاغل در کانادا 70.378 دلار در سال است. شرکت ها به تحلیلگران مشاغل نیاز دارند تا بهترین راه ها را برای کارآیی آنها پیدا کنند.این کار به دانش فنی نیاز دارد. شما حداقل برای داشتن مدرک لیسانس در یک رشته مانند مدیریت تجارت برای سمت های سطح ورودی نیاز دارید

مدیر پروژه مهندسی (58.000 تا 122.000 دلار در سال) 

مدیران پروژه های مهندسی یکی از  مشاغل پردرآمد  در کانادا را در سال 2018 داشتند و تقاضا همچنان در سال 2019 قوی خواهد بود.

میانگین حقوق یک مدیر پروژه مهندسی در کانادا 81.797 دلار در سال است اما می توانید آن را از طریق پاداش ، تقسیم سود افزایش دهید.

برای تبدیل شدن به یک مدیر پروژه مهندسی ، شما نیاز به یک مدرک لیسانس مهندسی و تجربه عملی در این زمینه دارید.سپس می توانید مدرک فوق لیسانس مدیریت مهندسی را نیز بگیرید کنید.

مدیر پروژه IT (53.500 تا 170.000 دلار در سال) 

در کانادا ، متوسط مدیر پروژه فناوری اطلاعات سالانه 100.000 دلار درآمد دارد. این یکی از بهترین مشاغل برای زنان در فن آوری است ، ترکیبی از دانش فنی و مهارت های فردی. برای تبدیل شدن به مدیر پروژه IT ، حداقل به یک لیسانس در یک رشته مرتبط با فناوری اطلاعات و چندین سال تجربه نیاز دارید. 

مهندس هوافضا (49.000 تا 110.000 دلار در سال) 

یک مهندس هوافضا در کانادا به طور متوسط سالی 75،347 دلار درآمد دارد. همزمان با بازنشستگی مهندسین هوافضا و صنعت همچنان رو به رشد است ، نامزدهای واجد شرایط برای چند سال آینده در کانادا تقاضا خواهند شد. این یکی از پردرآمدترین شغل است.موسسه ای در کانادا وجود دارد که دارای مدرک مهندسی هوافضا هستند.  

برق صنعتی (48،750 تا 81.500 دلار در سال) 

هنوز در کانادا تقاضای زیادی برای برق صنعتی وجود دارد و میانگین درآمد در این شغل 76.050 دلار در سال می کند. دستمزدها در بریتیش کلمبیا ، انتاریو و مانیتوبا بالاتر است. برای تبدیل شدن به برق صنعتی نیازی به مدرک ندارید. با این وجود ، شما نیاز به ترکیبی از آموزش های حرفه ای و کارآموزی دارید.

جوشکار (10.15 دلار تا 46.60 دلار در ساعت) 

متوسط پرداخت ساعتی برای جوشکار در کانادا 22.90 دلار است. این یکی از آن دسته از مشاغلی است که به مدرک دانشگاهی احتیاج ندارد اما هنوز هم درآمد خوبی دارد . برای اینکه جوشکار شوید ، به کارآموزی و  یا آموزش حرفه ای نیاز دارید. همچنین می توانید با تخصص در زمینه ای مانند جوشکاری در زیر آب ، پتانسیل درآمد خود را افزایش دهید 

خلبان هواپیما (10.15 تا 81.30 دلار در ساعت) 

به طور متوسط ، یک خلبان هواپیما در کانادا در هر ساعت 33 الی 37 دلار درآمد دارد. این کشور هنوز کمبود خلبانان را حس میکند و هرچه تعداد بیشتری از مردم پرواز می کنند ، تقاضای خلبانی همچنان رو به رشد خواهد بود. برای تبدیل شدن به یک خلبان هواپیما در کانادا ، ابتدا به مجوز خلبانی خصوصی احتیاج دارید. سپس می توانید این موضوع را با مجوز خلبانی تجاری و مجوز خلبانی حمل و نقل هوایی دنبال کنید

چشم پزشک(10.20 تا 38.00 دلار در ساعت) 

بیش از نیمی از کل کانادایی ها عینک می زنند و از آنجا که جمعیت در سنین بالا قرار می گیرند و افراد بیشتر هنگام استفاده از صفحه نمایش های الکترونیکی لک های چشم را تجربه می کنند ، این به معنای افزایش تقاضا برای توزیع داروهای بینایی است. متوسط حقوق یک چشم پزشک  در کانادا در هر ساعت 21.94 دلار است. برای تبدیل شدن به یک چشم پزشک، شما باید یک برنامه آموزشی تأیید شده را گذرانده ، آزمون های ملی علوم نوری را پشت سر بگذارید و سپس در بخش نظارتی استان خود ثبت نام کنید. 

داروساز (22.90 دلار تا 74.20 دلار در ساعت) 

کانادا هنوز با کمبود داروسازان واجد شرایط روبرو است و متوسط دستمزد یک داروساز در این کشور 45.04 دلار در ساعت است.می توانید در بیمارستان یا داروخانه کار پیدا کنید. برای تبدیل شدن به یک داروساز در کانادا ، به مدرک داروسازی نیاز دارید ، از هیئت آزمون داروسازی آزمون هیئت ملی کانادا عبور کرده و در استان خود ثبت نام کنید. 

استخدام کننده (20.000 تا 214.000 دلار در سال) 

در کانادا ، استخدام کنندگان سالانه به طور متوسط 83 الی 54 دلار درآمد دارند. با گسترش مشاغل ، آنها به بهترین نامزدها برای پر کردن جایگاه های موجود نیاز دارند و استخدام کنندگان به ویژه در زمینه هایی مانند فناوری و مهندسی به شدت تقاضا دارند. برای استخدام شدن ، ابتدا باید مدرک لیسانس خود را در یک رشته مانند روابط انسانی دریافت کنید. با تبدیل شدن به یک عضو استخدام شده حرفه ای و عضو انجمن استخدام کنندگان حرفه ای کانادا می توانید پتانسیل درآمد خود را افزایش دهید. 

روانشناس بالینی (64.500 تا 160.000 دلار در سال) 

متوسط دستمزد یک روانشناس بالینی در کانادا 93.893 دلار در سال است. با وجود اختلالات اخلاقی در بین رایج ترین نگرانی ها در کانادا در است . برای تبدیل شدن به روانشناس بالینی در کانادا ، باید با یک مدرک لیسانس روانشناسی شروع کنید و سپس بسته به استان خود ، مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا را دریافت کنید. شما همچنین باید شرایط مجوز روانشناسان بالینی را در استان خود داشته باشید. 

برآوردگر ساخت و ساز (21000 تا 152،000 دلار در سال) 

هنوز هم در کانادا تقاضا زیادی برای برآوردگرهای ساختمانی وجود دارد که هزینه کار ، مواد و سایر منابع مورد نیاز برای پروژه های ساختمانی را تأمین می کنند. متوسط حقوق برای یک برآوردگر ساخت و ساز در کانادا 71،668 دلار در سال است. برای تبدیل شدن به یک برآوردگر ساخت و ساز ، شما باید یک دوره آموزشی در تخمین ساخت و ساز را طی کنید. مکان مناسبی برای جستجوی دوره های آموزشی ، انستیتوی کانادایی Quantity Surveyors است. 

دامپزشکی (28.000 تا 175.000 دلار در سال) 

هر صاحب حیوان خانگی فکر می کند که آنها صاحب خونسردترین حیوانات کانادا هستند . با این حال ، کمبود دامپزشکان در کانادا ، به ویژه در انتاریو وجود دارد. متوسط دستمزد یک دامپزشک در کانادا 85.804 دلار در سال است. برای تبدیل شدن به یک دامپزشک در کانادا ، باید از یک کالج دامپزشکی تأیید شده ، یک دکتر دامپزشکی یا DVM دریافت کنید. سپس به مجوز از نهاد نظارتی در استان یا نیاز دارید.  


فرم درخواست ارزیابی مهاجرت کانادا

جهت دریافت تایم مشاوره تلفنی و حضوری از تیم مشاورین، با نمایندگی شرکت آریان کانادا در ایران و کانادا تماس بگیرید.

شماره دفتر تورنتو:۰۰۱۴۳۷۹۲۸۶۸۹۹

شماره دفتر رشت:۰۱۳۳۳۲۲۷۷۰۴

شماره تماس:۰۹۱۱۴۳۴۸۰۹۲

نوشته های مرتبط