ویزای دانشجویی

یک دانشگاه آنلاین بنام Udemy

Udemy

سالهاست که آموزش آنلاین در بین کاربران اینترنت نهادینه شده است. تنها کاری که باید انجام دهید، یافتن وب سایت و کورس (دوره آموزشی) مناسب شماست.

تاکنون شرکت های بسیاری برای تهیه و ارایه دوره های آموزشی به صورت ویدیویی اقدام کرده اند. شرکت های مشهوری مانند Lynda, pluralsight, Khan Academy, TutsPlus  و مانند اینا اما Udemy به عنوان یکی از موفق ترین شرکت ها با طرح تجاری متفاوتی وارد این بازار شد. در سال 2010 این شرکت اعلام کرد بیش از ده میلیون کاربر داشته و بالغ بر 40000 ویدیوی آموزشی دارد.

Udemy  در حقیقت بستری را فراهم کرده است که در آن افراد یا شرکت های دیگر میتوانند دوره های آموزشی جدیدی را تعریف کرده و ویدیو، تمرینها و فایل های آموزشی خود را بر روی سرورهای Udemy قرار دهند. بنابراین این افراد و شرکت ها خود بی نیاز از بوجود آوردن این بستر هستند.

در اینجا واحد‌های تحصیلی، بدون محدودیت زمانی و بر اساس کنفرانس‌های کوتاه، سمینارهای اینترنتی و اسلایدهای نمایشی عرضه می‌شوند. برخی واحدها آزاد هستند. اما برای واحدهای پیشرفته یا طولانی مدت، باید هزینه‌ پرداخت کنید. یکی از امتیازهای سایت udemy در این است که هزینه‌ها بر اساس واحدها حساب می‌شوند.

یودمی یکی از چندین نام مشهور در راستای افزایش آموخته‌های شما از طریق صدها دوره‌ آموزشی مصور است که مطالب آن توسط کارشناسان تدریس می‌شود. این شرکت با ارایه اپلیکیشن پیشرفته ای برای iOS و اندروید اجازه دریافت آموزش را بر روی تلفن همراه، تبلت و پلتفرم‌های هوشمند دیگر را می‌دهد.

رابط کاربری اپلیکیشن Udemy بسیار شیک و زیبا است. حرکت بین قسمت‌های مختلف اپلیکیشن به لطف حرکت‌های سریع رابط کاربری آن بسیار آسان است. با انتخاب یک دوره آموزشی، اپلیکیشن برای شما شرح کوتاه، سخنرانی‌های قابل دسترس و اطلاعات نویسنده را فراهم می‌کند.

اگر دوست دارید تا آموزش‌های تخصصی و آنلاین جدیدی را شروع کنید، همین امروز دست به کار شوید!