ایالت نیوبرانزویک (New Brunswick)

نیو برانزویک، یکی از سه استان ساحلی کانادا، و تنها استانی است که از نظر قانونی دو زبانه می باشد. (انگلیسی، فرانسه). مرکز استان، شهر فردریکتون، و پر جمعیت ترین شهر استان، سنت جان است. مونکتونبزرگ، طبق سرشماری، بزرگترین منطقه شهری استان است. اکثریت جمعیت، انگلیسی زبان هستند، اما یک اقلیت بزرگ فرانسوی زبان هم (33 درصد)، عمدتا از منشا آکادین وجود دارند.

نیوبرانزویک یکی از سه استان دریایی کانادا می‌باشد که یک دسته آب مرزی کوچک را درست در زیر کبک تشکیل داده و با ایالت مین (Maine) آمریکا هم‌مرز است.

مهم‌ترین شهرهای این ایالت، فردریک‌تون (Fredericton) که پایتخت ایالت می‌باشد، مونکتون (Moncton) و سنت جان (St. John) هستند.

جذبه نیو برانزویک به خاطر خلیج فاندی (Bay of Fundy)، محدوده آپالاچیان (Appalachian Range)، خط ساحلی زیبا و فانوس‌های دریایی متعدد می‌باشد. اگر به دریا علاقه دارید، خریداری بلیط هواپیما کانادا و دیدار از این ایالت را از دست ندهید.

شهرهای ایالت نیوبرانزوک عبارتند از: باتریست ، کمپبلتون، دیپ، ادموندستون، فردریکتون، میرامیچی، مونکنتون و سنت جان.

 

برای درخواست ویزای کانادا و اطلاعات تکمیلی فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا را پر کرده تا تیم مشاورین شرکت آریان کانادا بعد از بررسی شرایط با شما تماس بگیرند.

جهت دریافت تایم مشاوره تلفنی و حضوری از تیم مشاورین، با نمایندگی شرکت آریان کانادا در ایران و کانادا تماس بگیرید.

شماره دفتر تورنتو:۰۰۱۴۳۷۹۲۸۶۸۹۹

شماره دفتر رشت:۰۱۳۳۳۲۲۷۷۰۴

شماره تماس:۰۹۱۱۴۳۴۸۰۹۲