ایالت جزیره شاهزاده پرنس ادوارد (Prince Edward Island)

جزیره پرنس ادوارد، استانی کانادایی، متشکل از جزیره ای به همین نام و همچنین جزایر دیگر است. این استان دریایی، کوچکترین استان در کشور، هم از نظر مساحت و هم از نظر جمعیت است. این جزیره، نام های دیگری نیز دارد: “باغ خلیج” که یادآور فضای معنوی و سرزمین های سرسبز کشاورزی، در سرتاسر استان است؛ و “محل تولد کنفدراسیون” ، که یادآور کنفرانس شارلوت تاون در 1864، است، هر چند که خود جزیره پرنس ادوارد، تا سال 1873، زمانی که تبدیل به هفتمین استان کانادا شد، به کنفدراسیون ملحق نشد.

با توجه به ارزیابی سال 2009، ساکنان جزیره پرنس ادوارد،  141,000 نفر هستند. این جزیره، رتبه صد و چهارم بزرگترین جزیره در دنیا، و رتبه بیست و سوم بزرگترین جزیره در کانادا را داراست. این جزیره، به خاطر پرنس ادوارد، دوک کنت (1820 – 1767)، چهارمین پسر شاه جورج سوم و پدر ملکه ویکتوریا، به این نام، نامگذاری شد.

آخرین ایالت دریایی کانادا جزیره شاهزاده ادوارد می‌باشد که از جزایر کوچک متعدد تشکیل یافته است (232 جزیره به‌طور دقیق) که بزرگ‌ترین آن‌ها دارای همان نام می‌باشد.

این ایالت کوچک‌ترین ایالت کانادا بوده و مهم‌ترین شهرهای آن چارلوت‌تاون (Charlottetown) که پایتخت این ایالت می‌باشد و P.E.I. هستند که آخری به خاطر رمان Anne of Green Gables که در این منطقه به وقوع پیوسته، شناخته شده است.

همچنین در آب‌های این جزایر می‌توان صدف‌های خوشمزه بسیاری را یافت که تمامی این‌ها ارزش خریداری بلیط هواپیما کانادا و دیدار از این ایالت را دارند.

ایالت جزیره پرنس ادوارد دارای دو بخش:شارلوت تاون و سامر ساید میباشد.

 

برای درخواست ویزای کانادا و اطلاعات تکمیلی فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا را پر کرده تا تیم مشاورین شرکت آریان کانادا بعد از بررسی شرایط با شما تماس بگیرند.

جهت دریافت تایم مشاوره تلفنی و حضوری از تیم مشاورین، با نمایندگی شرکت آریان کانادا در ایران و کانادا تماس بگیرید.

شماره دفتر تورنتو:۰۰۱۴۳۷۹۲۸۶۸۹۹

شماره دفتر رشت:۰۱۳۳۳۲۲۷۷۰۴

شماره تماس:۰۹۱۱۴۳۴۸۰۹۲