ویزای دانشجویی

کالج های زبان در کانادا

کالج های زبان

برای تحصیل در کشور های خارجی، کانادا گزینه خوبی است و ای ن تحصیلات یک سری پیشنیاز هایی دارد که گاها تحصیل در کالج زبان کانادا گزینه خوبی برای شروع است.

دوره کالج زبان کانادا

در ELI هشت سطح وجود دارد: سطوح 1 تا 7 هر کدام هفت هفته می باشند. که سطح 8 در ماه مارس، می، جولای یا نوامبر هفت هفته است (که ما به آن 8 کوتاه می گوییم) یا 14 هفته در ماه ژانویه، می و یا سپتامبر (ما این را 8 بلند می نامیم) می باشد.
در ماه می شما می توانید بین 8 کوتاه یا  8 بلند یکی را انتخاب کنید. در هر سال6 تاریخ شروع وجود دارد: ژانویه، مارس، مه، ژوئیه، سپتامبر و نوامبر.
آزمون Seneca را امتحان کنید یا نمره ی موجود خود را ارائه دهید. شما 25 ساعت در هفته، دوشنبه تا جمعه مطالعه می کنید. در سطوح 6، 7 و 8، شما می توانید زبان انگلیسی و موضوعات Seneca را برای اعتباربیشتر همزمان مطالعه کنید. پس از اتمام سطح 8 ، شما می توانید به برنامه Seneca بدون تست زبان انگلیسی دیگری وارد شوید اگر مجوز مشروط به دوره ها را داشته باشید.

آزمون Seneca کالج زبان کانادا

شما می توانید در Seneca تحصیل کنید حتی اگر نمره Academic، TOEFL یا PTE Academic را ندارید. شما می توانید همزمان با برنامه خود برای ELI اقدام کنید.
شما حتی می توانید در Seneca زبان انگلیسی را تحصیل کنید، حتی اگر قصد نداشته باشیدبعد از آن در یک دوره ی حرفه ای تحصیل کنید شما می توانید انگلیسی را در ELI ظرف دو ماه یا بیشتر مطالعه کنید. همچنین دانش آموزان ELI می توانند با خانواده های میزبان و یا در محوطه دانشگاهی زندگی کنند و از امکانات و منابع Seneca استفاده کنند.

Seneca دارای یک فضای اسکیت روی یخ می باشد و دانش آموزان ELI می توانند اسکیت ها را به صورت رایگان در اختیار داشته باشند و به اسکی بپردازند.

شرایط تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

مجوز تحصیل از برنامه ” تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان”  فقط میتواند بعد از اینکه CAQ شما از مهاجرت کسب شده باشد، صادر شود. درخواست نامه ی شما برای یک مجوز تحصیل ممکن است از داخل کانادا صادر نشده باشد، هرچند تجدید های بعدی ممکن است از داخل کانادا صادر شده باشد. در ادامه به شرایط تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان اشاره شذع است.

الزامات و شرایط تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

این برنامه ی تحصیلی باید در حین درخواست دادن برای CAQ و مجوز تحصیلی به عنوان یک اثبات که شما در حال تحصیل تمام وقت هستید و قادر به پرداخت هزینه تحصیل در کانادا هستید، تحویل داده شود.مدرسه فقط برای دوره های حرفه (شغل) و توسعه ی حرفه ای (قبل از فارغ‌التحصیلی و فارغ‌التحصیلان) برنامه های تحصیلی ارائه می دهد.شما جهت درخواست دادن برای مجوز تحصیلی خود، به نامه ی پذیرش مک گیل خود نیاز دارید.

مجوز تحصیل از “تبعه و مهاجرت کانادا”  فقط میتواند بعد از اینکه CAQ شما از مهاجرت کسب شده باشد، صادر شود.درخواست نامه ی شما برای یک مجوز تحصیل ممکن است از داخل کانادا صادر نشده باشد، هرچند تجدید های بعدی ممکن است از داخل کانادا صادر شده باشد.

درخواست تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان

 • مهاجرت کبک، CAQ را صادر می کند.
 • برای دریافت CAQ خود اقدام کنید: فرانسوی|انگلیسی
 • مجوز تحصیل توسط “تابعیت و مهاجرت کانادا” صادر می شود.
 • برای مجوز تحصیل خود اقدام کنید.

به محض اینکه CAQ و مجوز تحصیل خود را دریافت کردید، شما باید نسخه ی اصلی را به خدمات مشتریان در “مدرسه ی تحصیلات مداوم” بیاوید تا پر ونده های دانش آموزی شما به روز شود.

این مسئولیت شما است تا از اینکه مدارک مهاجرت شما قبل از نامنویسی مرتب است، اطمینان حاصل کنید. هیچ استثنائی برای دانش آموزانی که برای CAQ و مجوز تحصیلی خود دیر اقدام می کنند، وجود ندارد.

لطفا توجه کنید: دانشگاه مک گیل هیچ مدرک مهاجرتی صادر نمی کند. دانش آموزان بین المللی می توانند برای تجدید مجوز تحصیلی از طریق “تابعیت و مهاجرت کانادا” در این وبسایت به جست و جو اقدام کنند. و یا حتی برای  تحصیل انگلیسی در کانادا اطلاعات واضح تر با مشاورین موسسه حقوقی برگزیده میرداماد گفت و گو کنند تا وکلای ما نیز آنها را به طور کامل راهنمایی کنند.

 

برای کسانی که به دنبال یادگیری زبان جدید در کانادا هستند، می توانند در دوره زبان انگلیسی در کانادا یا زبان فرانسوی به عنوان زبان دوم (FSL) ثبت نام کنند. دانش آموزان ممکن است بخواهند یک زبان را برای، کسب و کار یا دلایل شخصی خاص یاد بگیرند. هر چه انگیزه باشد، دوره های زبان فرانسه و انگلیسی برای هر کسی که علاقمند به یادگیری است، در دسترس است.

تحصیل دوره زبان انگلیسی در کانادا

برنامه ESL برای تعداد زیادی از کسانی که مهاجرت به کانادا را انتخاب می کنند، بسیار عالی است. دوره های ESL معمولا در مدارس دولتی و خصوصی در کبک ارائه می شوند. تاریخ های مورد نیاز و مصرف برای اکثر برنامه های ESL و FSL قابل انعطاف است، به دانشجویان اجازه می دهد زمانی که برای آنها مناسب تر باشد مطالعه شود. دانش آموزان ممکن است برنامه های FSL و ESL را در کانادا به مدت 6 ماه جدا از تحصیل مطالعه کنند.

الزامات زبان برای دانشگاه های کانادا

دانشگاه های انگلیسی زبان و مدارس جهت تحصیل در کانادا نیاز به مهارت در زبان انگلیسی دارند و زبان انگلیسی غیر زبان مادری باید مهارت خود را از طریق نمرات آزمون TOEFL یا IELTS نشان دهند. برای مکاتب فرانسوی زبان، هیچ آزمون مقدماتی استاندارد وجود ندارد. در عوض، مهارت های زبان آموزان به صورت جداگانه ارزیابی می شود.

دوره های زبان انگلیسی در کانادا

همه مدارس زبان انگلیسی در کانادا موفق هستند، مدارس زبان پویا با طیف گسترده ای از دوره های زبان آموزان انگلیسی به قرار زیر می باشد:

 • دوره های عمومی انگلیسی
 • دوره های آمادگی آزمون کمبریج
 • آماده سازی IELST و TOEFL
 • دوره های بین المللی دوره های زبان انگلیسی
 • دوره های پایه دانشگاه و حرفه ای
 • دوره های تجارت پلاتین و عمومی انگلیسی برای مدیران و کارفرمایان
 • عمومی انگلیسی به علاوه انگلیسی برای دوره های گردشگری
 • برنامه های کسب و کار انگلیسی
 • دوره های پزشکی انگلیسی برای پزشکان پزشکی، پرستاران و متخصصین بهداشت
 • برنامه های انگلیسی Plus Work Experience
 • دوره های تعطیلات تابستانی برای بزرگسالان و کودکان

آموزش زبان انگلیسی در کانادا

شما طیف وسیعی از متون انگلیسی را در یکی از بالاترین رتبه های آموزشی و تحقیقاتی کشور خواهید آموخت. اولین سال تحصیلی شما با ارائه آموزش در سطح تحصیلات تکمیلی و مهارت های نوشتاری، بنیاد جامعی برای بقیه برنامه را فراهم می کند. با سال دوم شما یادگیری خود را گسترش خواهید داد و راه کار خود را از طریق انتخاب ماژول ها هدایت کنید.

شما همچنین می توانید یک کار را انجام دهید، به شما این امکان را می دهد تا یک درک بحرانی از یک کسب و کار یا محیط کاری دیگر را توسعه دهید. در پایان سه سال، شما دانش گسترده و دقیق انگلیسی خواهید گرفت. شما همچنین به نوعی از محقق مستقل و خود انگیزه ای که آماده است برای تحصیلات تکمیلی و برای طیف گسترده ای از اشتغال فارغ التحصیلان آماده شده است.

 

جهت اطلاعات بیشتر با نمایندگی دفاتر آریان کانادا تماس بگیرید.

شماره دفتر تورنتو:۰۰۱۴۳۷۹۲۸۶۸۹۹

شماره دفتر رشت:۰۱۳۳۳۲۲۷۷۰۴

شماره تماس:۰۹۱۱۴۳۴۸۰۹۲

 

نوشته های مرتبط