ویزای دانشجویی

کالج های کانادا

کالج های کانادا

کالج ها

طیف وسیعی از دوره های آموزشی در کالج های کانادا ارائه می شوند که مطابق با نیاز های بازار جهانی هستند. دانشجویان با تحصیل در کالج های کانادا که سطح کیفی آموزش در آنها بسیار بالاست، مهارت های پیشرفته ای کسب می نمایند. لذا فارغ التحصیلان این کالج ها می توانند سریعاً شغل مناسب پیدا کرده و مشغول به کار شوند. %90 فارغ التحصیلان حداکثر تا شش ماه، شغل مورد نظر خود را می یابند. کالج ها در رشد اقتصادی کانادا تاثیر بسزایی دارند چرا که فارغ التحصیلان این کالج ها مهارت های پیشرفته کسب می نمایند و دوره های سفارشی در آنها  ارائه می شود.

کانادا به عنوان یکی از اعضای برتر آموزش عالی در جهان شمرده می شود. کبک، آلبرتا، بریتیش کلمبیا و انتاریو محبوب ترین استان هایی هستند که مؤسسات آموزش عالی را در کانادا اداره می کنند. در سراسر جهان، کالج های معتبر کانادا به دلیل برتری و کیفیت، شناخته شده هستند.

تحصیل در کالج های معتبر کانادا

جهت تحصیل در کانادا کالج  Centennial، به عنوان اولین کالج دولتی تورنتو در سال 1966 تاسیس شده است. کالج Centennial، مدرک و گواهینامه در زمینه کسب و کار، ارتباطات، جامعه و مطالعات بهداشتی، علم و مهندسی، هنرهای عمومی، هتل داری و حمل و نقل ارائه می دهد. این برنامه های حرفه ای گرا بر تجربه عملی با یادگیری آزمایشگاهی، قرار دادن صنعت و آژانس و نیز آموزش تعاونی تأکید دارند. دانش آموزان نیز از طریق برنامه عمومی هنر و علوم و آموزش زبان انگلیسی برای کالج و دانشگاه آماده می شوند.

تحصیل در کالج هامبر کانادا

کالج هامبر یکی از بزرگترین کالج های جامعه کانادا با 27000 دانشجوی تمام وقت است. کالج در تورنتو واقع شده است و عضو پلی تکنیک کانادا است و طیف وسیعی از مدارک حرفه ای را شامل می شود، از جمله مدرک کارشناسی، دیپلم و گواهینامه. کالج هامبر در سال 1967 به عنوان کالج عمومی تاسیس شده است. هامبر بیش از 150 برنامه از جمله: مدرک لیسانس، دیپلم، گواهی، گواهی تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهد. نزدیکترین مسیر هوایی فرودگاه بین المللی تورنتو پیرسون است.

 

آموزش در کالج جورج براون کانادا

کالج جورج براون کانادا دارای سه مرکز اصلی است که همه در بزرگترین شهر کانادا در تورنتو واقع شده اند. این کالج با رهبران صنعت ارتباط نزدیکی دارد تا اطمینان حاصل شود که برنامه ها در حال تکامل هستند و دانشجویان را از مهارت های فنی و انسانی مورد نیاز در محل کار تامین می کنند. در  سال 2011، کالج به عنوان تولید کننده فارغ التحصیلان با کارفرمایان مهارت در ارزش منطقه بیشتر تورنتو رتبه بندی شد.

کالج برنامه های متنوعی در زمینه هنر و طراحی، کسب و کار، خدمات اجتماعی، آموزش ابتدایی کودک، ساخت و ساز و فن آوری های مهندسی، علوم بهداشتی، هتلداری و هنرهای آشپزی، تحصیلات آمادگی، برنامه های تخصصی و خدمات برای مهاجران اخیر و دانشجویان بین المللی ارائه می کند.

کالج Seneca تورنتو کانادا

کالج سنکا در تورنتو واقع شده است و گزینه های تحصیلی تمام وقت، پاره وقت و آموزش ادامه دار را ارائه می دهد. برنامه های تخصصی آن مرتبط با فن آوری، کسب و کار، خدمات مالی و هنرهای کاربردی است. کالج دارای مشارکت با رهبران صنعت است و معتقد است آموزش باید انعطاف پذیر و قابل دسترس باشد. کالج هنرهای معاصر و فناوری سنکا یک کالج اجتماعی عمومی برای هنرهای کاربردی و تکنولوژی در تورنتو، انتاریو است.

کالج سنکا عضو پلی تکنیک کانادا است. این کالج در سال 1967 تاسیس شد. ما بیش از 140 دوره حرفه ای 4 ساله کارشناسی، 3 ساله دیپلم و تعداد روزافزون برنامه های دوره ای یک ساله در زمینه فناوری، بیوتکنولوژی، تجارت بین الملل، بازاریابی، مدیریت پروژه، مدیریت حوادث، علوم کامپیوتری، مهندسی، مسافرت، مهمانداری، طراحی لباس در کانادا، دیجیتال و انیمیشن چند رسانه ای و بسیاری دیگر را ارئه می کنیم.

کالج Red River مانیتوبا کانادا

کالج رد ریور یکی از بهترین کالج های استان مانیتوبا واقع در وینیپگ است؛ کالج رد ریور همواره در حال گسترش و رشد است. این کالج دارای بیش از 30،000 دانشجو و 200 برنامه تحصیلی است. این استان بزرگترین موسسه یادگیری کاربردی است و دارای اشتغال 95٪ فارغ التحصیل می باشد. کالج در وینیپگ، مانیتوبا واقع شده است.

این کالج یکی از بزرگترین موسسه های استانی در زمینه علوم کاربردی است و دارای اشتغال 95٪ فارغ التحصیلان می باشد. کالج رد ریور در سال 1983 تاسیس شد. اگر تمایل دارید تا در مورد کالج ها و هزینه تحصیل در کانادا اطلاعات بیشتری را کسب کنید، ما به شما پیشنهاد می کنیم تا با مشاورین موسسه میرداماد گفت و گو کرده تا بهترین راه پذیرش را پیش پای شما بگذارند.

ما می دانیم که کشور کانادا آرزوی بسیاری از دانشجویان کشور های مختلف است. بنابراین برای شروع تحصیل در این کشور بایستی پیشنیاز هایی را بدانید. متخصصین موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی پیش نیاز های تحصیل در کالج های معتبر کانادا را برای شما در این مقاله آورده اند.

شرایط تحصیل در کالج های کانادا

مدارس تحصیلات عالی در کانادا شامل کالج ها، دانشگاه ها و مدارس حرفه ای می شوند. هر مدرسه تحصیلات عالی مجموعه ای از قوانین خود را در مورد نحوه درخواست دارد و همچنین درباره سطح مورد نیاز زبان های انگلیسی یا فرانسه شما تصمیم گیری می کند و آیا دانشجویان بین المللی را ثبت نام می کند.

فهرست موسسات آموزشی شامل دانشگاه ها، کالج ها، CEGEP ها، مدارس حرفه ای و کالج های حرفه ای خصوصی و مدارس زبان است. اگر برای اجازه تحصیل درخواست کنید و نامه پذیرش شما از موسسه ای است که برای دانشجویان بین المللی تعیین نشده است، درخواست شما رد خواهد شد. برای پذیرش در یک موسسه آموزش عالی کانادایی شرایطی وجود دارد که دانشجویان باید برآورده کنند. با توجه به دوره تحصیلی، برنامه ها و سایر عوامل مرتبط، رقابت می تواند متفاوت باشد.

تفاوت اصلی بین کالج ها و دانشگاه ها این است که اگر به دنبال کار حرفه ای هستید، می توانید در یک کالج ثبت نام کنید، در صورتی که به دنبال حرفه آکادمیک هستید، مقصد شما دانشگاه خواهد بود. نمره های دبیرستان برای ثبت نام در کالج یا دانشگاه بسیار کاربردی هستند، در حالی که اکثریت موسسه های عالی رتبه 70٪ و بالاتر از حد متوسط را نیاز دارند تا دیگر مدارک شما را بررسی کنند.

بر اساس شرایط تحصیل در کانادا دانشجویان بین المللی باید یک مقاله و بیانیه ای شخصی را ارائه کنند، که در آن ایده های شخصی خود را برای ثبت نام در برنامه تحصیلی تعیین شده همراه با اسناد و مدارک که نشان دهنده تجربه کاری آنها (در صورت وجود) تا همان تاریخ است، بیان می کنند. البته مدارک مانند نامه های مرجع، گواهی های فعالیت های اضافی و دیگر اثبات مهارت ها همیشه بسیار ارزشمند است.

اگر نگران دیپلم دبیرستان که در کشور خود کسب کرده اید، هستید در کانادا قانونی به حساب می آید. زیرا هر دانش آموز دارای دیپلم دبیرستان دولتی معتبر از کشور خود می تواند برای تحصیلی در کانادا درخواست پذیرش کند. اگر انگلیسی، زبان بومی شما نیست، برایتحصیل در کانادا نیاز به ارائه مدرک آیلتس دارید.

اطمینان حاصل کنید که برای دوره تحصیلی زود درخواست کنید، برای کالج باید یک سال قبل از شروع تحصیل خود درخواست کنید. با کالج مورد نظر تماس بگیرید و درباره شرایط درخواست سوال کنید. آنها فرم های مناسب شما را به شما خواهند داد و درباره هزینه درخواست؛ هزینه تحصیل؛ بیمه سلامت؛ اجاره و هزینه زندگی در کانادا و آزمون زبان اطلاعات می دهند.

لیست کالج های معتبر کانادا

تعدادی از مؤسسات و کالج های تحصیلی در کانادا طیف گسترده ای از دوره های اعطای دیپلم را ارائه می دهند. کبک، آلبرتا، بریتیش کلمبیا و انتاریو محبوب ترین استان هایی هستند که مؤسسات عالی را در کانادا اداره می کنند.

 • کالج نظامی سلطنتی کانادا
 • کالج یادبود کایروپراکتیک کانادا
 • کالج Algonquin
 • دانشگاه OCAD (کالج هنر و طراحی انتاریو)
 • کالج هامبر
 • کالج جورج براون
 • کالج شریدان
 • کالج سنکا
 • کالج سنتنیال تورنتو
 • کالج اوکاناگان
 • کالج کانستوگا
 • کالج نایگارا
 • کالج لانگارا
 • کالج داگلاس دانسون
 • کالج وستمونت مونترال
 • کالج جورجیان
 • کالج موهاوک
 • کالج جامعه نوا اسکوشیا
 • کالج جان آبوت
 • کالج ریدر
 • کالج یوکون
 • کالج فانشاو
 • کالج آئورورا
 • کالج اندرسون

 

جهت اطلاعات بیشتر با نمایندگی دفاتر آریان کانادا تماس بگیرید.

شماره دفتر تورنتو:۰۰۱۴۳۷۹۲۸۶۸۹۹

شماره دفتر رشت:۰۱۳۳۳۲۲۷۷۰۴

شماره تماس:۰۹۱۱۴۳۴۸۰۹۲

نوشته های مرتبط