دسته بندی نشده, ویزای تحصیلی, ویزای دانشجویی

مزایای تحصیل در تورنتو به عنوان دانشجوی بین المللی

مزایای تحصیل در تورنتو به عنوان دانشجوی بین المللی

تعداد دانشجویان بین المللی در تورنتو هر روزه رو به افزایش است.

طبق آمار در سال ۲۰۱۸ در کل ۵۷۲,۴۱۵ دانشجوی بین المللی و ۳۰٪ آنها دانشجویان هندی بودند.

تحصیل در کانادا فواید زیادی دارد اما یکی از مهمترین دلایلی که دانشجویان هندی را به خود جلب می کند سهولت گرفتن اقامت دائم (روابط عمومی و فرهنگ های مختلفدر کانادا است. 

دانشجویان خارجی می توانند پس از گذراندن 3 سال در کانادا ، یعنی 2 سال تحصیلات بعد از تحصیلات تکمیلی در یک موسسه آموزشی کانادایی و 1 سال سابقه کار پس از تحصیل در کانادا ، برای اقامت دائم در کانادا اقدام کنند.

در مورد انتخاب مکان در کانادا گزینه های مختلفی وجود دارد – مونترال ، تورنتو ، ونکوور ، اتاوا ، لندن ، و غیره. مطالعه اخیر، تورنتو را به عنوان بهترین شهر جهان برای دانشجویان ذکر کرده است. ( منبع: globalnews.ca ). 

تورنتو مقرون به صرفه ترین مکان برای زندگی نیست – چه برای دانشجویان و چه برای افراد متخصص. اما ، اگر به تورنتو بروید ، فواید زیادی دارد. در این پست ، کلر گلسفورد نویسنده مهمان در مورد مزایای حرکت به تورنتو به عنوان یک دانشجوی بین المللی می نویسد.

 ۷مزیت حرکت به سمت تورنتو به عنوان یک دانشجوی بین المللی

اگر به این فکر می کنید که دانشجوی بین المللی شوید ،  یکی از بهترین مکانهایی که می توانید انتخاب کنبد و به آنجا بروید تورنتو ، کانادا است. این شهر امکانات فراوانی را برای ، کشف و یادگیری برای دانشجویان بین المللی فراهم کرده است

مزایای زندگی در شهر تورنتو:

از آنجا که تورنتو بزرگترین شهر کانادا است و جمعیتی در حدود 3 میلیون نفر دارد ، برای ارائه خدمات به شهروندان خود ، در یک کلان شهر شلوغ و بزرگ ، تورنتو کاملا شهر تکامل یافته ای است.تورنتو برای تجارت ، هنر ، فرهنگ ، طراحی و ارتباطات گذینه مناسبی است.به معنای واقعی شما می توانید برای تحصیل در این شهر از مزایای زندگی دانشجویی در تورنتو بهرهمند شوید و لذت ببرید.

رستوران های مختلف ، کافی شاپ ها ، مراکز تفریحی و مراکز خرید فوق العاده ای وجود دارد.ولی اگر شما به هنرهای نمایشی ، جشنوارها ، ورزش ، سفرهای غذایی یا تجربیات فرهنگی علاقه مند هستیدتورنتو شما را ناامید نخواهد کرد.

دانشگاه های بین المللی با کیفیت بالا:

دانشگاه های بین المللی با کیفیت بالا:

 

به طور کلی ، کانادا یک کشور جذاب برای دانشجویان بین المللی است.زیرا دارای طیف گسترده ای از دانشگاه ها است که دارای استاندارد آموزشی باکیفیت بالا دارند.طبق آخرین رده بندی QS و THE World University ، در رتبه 90 دانشگاه آلبرتا ، در رتبه 51 دانشگاه بریتیش کلمبیا و در رتبه 32 دانشگاه مک گیل مونترال قرار دارد. و در همین حال دانشگاه تورنتو با شماره 31 در این لیست قرار گرفته است. شهر تورنتو نیز به عنوان سیزدهمین مکان برای تحصیل در جهان رتبه بندی شده است.

فرصت های کاری هنگام تحصیل:

  فرصت های کاری هنگام تحصیل:

دانشجویان بین المللی در کانادا توسط دولت مجاز به یافتن کار نیمه وقت برای پشتیبانی از هزینه های تحصیلی خود هستند.شما می توانید هر هفته تا 20 ساعت کار کنید چه در داخل دانشگاه و چه در خارج از محدوده دانشگاه. 

محله های چند فرهنگی:

  محله های چند فرهنگی:

تورنتو شهری عالی است که طیف وسیعی از مردم را به خود جلب می کند و همین امر باعث ایجاد محلات متنوع شده است. در  Chinatown ، koreatown ، ایتالیا کوچک ، Village ، پرتغال ، Greektown و موارد دیگر وجود دارد. به عنوان یک دانشجوی بین المللی که برای زندگی در اینجا زندگی می کنید ، در معرض این دیگ ذوب فرهنگی قرار خواهید گرفت و فرصت های زیادی برای گسترش افق دیدگاه خود خواهید داشت. 

انگلیسی ، یکی از دو زبان رسمی است که در کانادا رایج است،و در همه جا دنیا وجود دارد ، بنابراین ارتباطات دشوار نخواهند بود. همه دانشگاه ها همچنین دوره های ربان انگلیسی را برای کلیه کارشناسی ارشد ، کارشناسی و دکتری تدریس می کنند. دومین زبان رسمی در این کشور ، فرانسوی است.

به عنوان یک دانشجوی بین المللی ، می توانید با افراد محلی و افراد دیگر از ملیت های مختلف دوست شوید. خود را در معرض فرهنگ ها ، سنت ها و دیدگاه های مختلف قرار دهید. نه تنها در کلاس های دانشگاهدر حال یادگیری هستید !! بلکه شهر تورنتو نیز می تواند یک مرکز دانش عظیم برای شما باشد! به شرطی که از این دانش استفاده شود و به راحتی از کنارش عبور نکیند.

حمل و نقل آسان و مقرون به صرفه:

حمل و نقل آسان و مقرون به صرفه:

 

نکته مهم دیگر در انتخاب تورنتو برای تحصیل شما به عنوان دانشجوی بین المللی این است که این شهر دارای شبکه حمل و نقل عمومی گسترده ای است. می توانید تا حد زیادی هزینه ها را کاهش داده و به راحتی از آنها استفاده کنید. 

می توانید از کارت Presto که یک سیستم پرداخت الکترونیکی است ، استفاده شود که توسط همه سیستم های حمل و نقل در سطح شهر پشتیبانی می شود. برای سوار شدن به قطارها و اتوبوس ها نیازی به استفاده از بلیط نیست. لازم نیست که پول نقد دهید ، و حتی می توانید از یک برنامه تلفن همراه برای مدیریت تراکنش های کارت Presto استفاده کنید. 

سپس ، خدمات ارائه شده توسط Go Transit ، York Region Transit و کمیسیون ترانزیت تورنتو است -و همه اینها حداکثر انتقال عمومی را برای همه افراد با کیفیت بالا در شهر ارائه می دهند.

گزینه های اقامتی گسترده در تورنتو:

حمل و نقل آسان و مقرون به صرفه:

اجاره در این قسمت از کانادا از 500 دلار تا 4000 دلار در ماه متغیر است. اگر بخواهید با انتخاب یکی از گرانترین کاندروها در تورنتو ،باز هم میتوانید در هزینه های محل اقامت خود صرفه جویی کنید و میتوانید به سبکی خاص در تورنتو زندگی کنید ،همه چیزی در اینجا برای شما وجود دارد.

برای یافتن محل اقامت مناسب ، می توانید به وب سایتهای لیست خانه مانند Precondo ، Kijiji یا Craigslist مراجعه کنید.فقط مطمئن شوید که مکانی را انتخاب میکنید که مسیر های رفت و آمد مناسبی داشته باشید.تا بتوانید در حمل و نقل پس انداز بیشتری داشته باشید. این همچنین به شما در مدیریت برنامه های خود و جلوگیری از استرس غیرضروری کمک می کند. 

هنگام چک کردن منازل یا کاندوها برای اجاره ، توصیه می شود که یک دوست با اهداف قابل اعنماد همراه شما باشد. اطلاعات بانکی یا سایر اطلاعات شخصی خود را به صاحبخانه ای که به درستی آن را بررسی نکرده اید ، بیان نکنید. 

هزینه زندگی و تحصیل:

هزینه زندگی و تحصیل:

دانشجویان بین المللی باید هزینه های آموزش عالی را پرداخت کنند ، اما گزینه های زیادی برای طیف گسترده ای از نوع زندگی و نوع بودجه وجود دارد. انتظار می رود سالانه حدود 11000 تا 60000 دلار کانادا بپردازید. البته این به دانشگاه و مقطع شما و دوره ای که انتخاب می کنید و کرده اید بستگی دارد . 

در مورد هزینه های زندگی ، شما باید در هزینه های اجاره ، غذا و حمل و نقل خود از آنها فاکتور بگیریدهمچنین توصیه می شود بیمه درمانی دریافت کنیدتوجه داشته باشید که برخی دانشگاه ها بیمه درمانی را یک الزام اجباری کرده اندبا توجه به همه این موارد ، هزینه زندگی ماهانه شما در تورنتو بسته به محل زندگی و انتخاب شیوه زندگی شما می تواند از 700 دلار تا 5000 دلار کانادا متغیر باشد. 

به هر حال ، بیمه درمانی حدود 600 تا 900 دلار در هر سال هزینه دارد.


فرم درخواست ارزیابی مهاجرت کانادا

جهت دریافت تایم مشاوره تلفنی و حضوری از تیم مشاورین، با نمایندگی شرکت آریان کانادا در ایران و کانادا تماس بگیرید.

شماره دفتر تورنتو:۰۰۱۴۳۷۹۲۸۶۸۹۹

شماره دفتر رشت:۰۱۳۳۳۲۲۷۷۰۴

شماره تماس:۰۹۱۱۴۳۴۸۰۹۲