مهاجرت به کانادا

شهر ویکتوریا کانادا

شهر ویکتوریا کانادا

ویکتوریا

شهر ویکتوریا، مرکز ایالت بریتیش کلمبیا است و در نوک جنوبی جزیره ونکوور در ساحل اقیانوس آرام در کانادا واقع شده است. این شهر دارای جمعیتی در حدود 80,017 نفر در محدوده شهری و 344,615 نفر در منطقه بزرگ ویکتوریا است، که آن را در رتبه پانزدهم پرجمعیت ترین منطقه شهری کانادا قرار میدهد. گاهی اوقات ویکتوریا را به خاطر بادها، خیابان های باریک و باغ های زیبایش “تکه ای از انگلستان قدیم” می نامند.

ویکتوریا یکی از قدیمی ترین شهرهای شمال غربی اقیانوس آرام است، که نام خود را از ملکه ویکتوریا، ملکه انگلستان گرفته است. بریتانیایی ها از سال 1841 در این شهر، اسکان یافتند. این شهر تعداد زیادی از ساختمان های تاریخی خود، را حفظ کرده است. به خصوص دوتا از معروفترین ساختمان ها، که شامل ساختمان پارلمان بریتیش کلمبیا (که در سال 1897 به اتمام رسید)، و هتل امپرس (که در سال 1908 افتتاح شد)، می شود. چاینا تاون شهر، در رتبه دوم قدیمی ترین شهر در امریکای شمالی، پس از سانفرانسیسکو است. ملل اولیه منطقه ساحل سالیش، قبل از اسکان مردم غیر بومی، جوامعی را تاسیس کردند که جمعیت زیادی را در زمان اکتشاف اروپایی ها داشتند. ویکتوریا نیز مانند بسیاری از جوامع جزیره ونکوور، به حضور قابل ملاحظه ملل اولیه، متشکل از جزیره ونکوور و فراتر از آن، اهمیت فراوان می دهد.

جمعیت شهر ویکتوریا در سال 2011، 80,017 نفر بوده است. آمار ویکتوریا و حومه، شامل سیزده شهرستان است که به طور غیر رسمی، به منطقه بزرگ ویکتوریا مربوط است و جمعیتی بالغ بر 344,615 نفر دارد، و بزرگترین منطقه شهری در جزیره ونکوور است. با احتساب جمعیت، منطقه بزرگ ویکتوریا، رتبه پانزدهم بزرگترین منطقه شهری در کانادا را داراست. صنایع اصلی شهر شامل تکنولوژی، محصولات غذایی، توریسم، تحصیل، خدمات و سرپرستی دولتی استانی و فدرالی، می شود. بخش های اقتصادی دیگر منطقه بزرگ ویکتوریا عبارتند از: سرمایه گذاری و بانکداری، چاپ و نشر کتاب آنلاین،مدارس مختلف دولتی و خصوصی، تولید محصولات غذایی، تولید هواپیمای سبک، محصولات فن آوری های مختلف،شرکت های فن آوری بالا در داروسازی و کامپیوتر، مهندسی، معماری و مخابرات.

ویکتوریا به عنوان “شهر باغ ها” شناخته شده است و یک مقصد توریستی محبوب با رونق بخش تکنولوژی است که بزرگترین درآمد خود را از تولید بخش خصوصی کسب می کند. این شهر، دارای جمعیت بزرگ غیربومی دانشجو است کهدر دانشگاه ویکتوریا، کالج کمسان، دانشگاه سلطنتی رودز، برنامه بین المللی دانشکده سوک و کالج کانادایی هنرهای نمایشی، حضور دارند. ویکتوریا همچنین برای بازنشستگانی که برای لذت بردن از آب و هوای معتدل و عاری از برف منطقه به آنجا می روند، بسیار معروف و محبوب، است.

 

برای درخواست ویزای کانادا و اطلاعات تکمیلی فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا را پر کرده تا تیم مشاورین شرکت آریان کانادا بعد از بررسی شرایط با شما تماس بگیرند.

 

جهت دریافت تایم مشاوره تلفنی و حضوری از تیم مشاورین، با نمایندگی شرکت آریان کانادا در ایران و کانادا تماس بگیرید.

شماره دفتر تورنتو:۰۰۱۴۳۷۹۲۸۶۸۹۹

شماره دفتر رشت:۰۱۳۳۳۲۲۷۷۰۴

شماره تماس:۰۹۱۱۴۳۴۸۰۹۲

نوشته های مرتبط