مهاجرت به کانادا

شهر فردریکتون کانادا

شهر فردریکتون کانادا

فردریکتون

فردریکتون، مرکز ایالت نیوبرانزویک کاناداست، با امتیاز پارلمان ایالتی که در آنجا تشکیل جلسه می دهد. فردریکتون، به عنوان یک مرکز تحصیلی، هنری، فرهنگی برای استان، مکان دو دانشگاه و موسسات فرهنگی از قبیل گالری هنر بیوربوک، موزه یورک سانبری و تماشاخانه-محلی برای اجرای هنرهای نمایشی، است.

این شهر در بخش غربی-مرکزی استان واقع شده و یکی از مراکز مهم شهری در جنوب نیوبرانزویک، می باشد. رودخانه سنت جان در جهت غربی-شرقی، جریان دارد وشهر را به دو نیم تقسیم می کند و ویژگی بارز طبیعی را برای شهر فراهم می کند.

اولین گسترش عمده شهر در اول جولای سال 1945، اتفاق افتاد، زمانی که فردریکتون با شهر دیوون، ادغام شد. امروزه، شهر فردریکتون شامل فردریکتون اصلی و منطقه های سیلوروود، ناشواکسیس، بارکرز پینت و مریسویل، می باشد که در سال 1973، در شهر ادغام شده اند.

در سرشماری سال 2011، جمعیت شهر فردریکتون 56,224 نفر و جمیت فردریکتون بزرگتر (شامل فردریکتون و تمامی مناطق ادغام شده در آن)، حدود 94,268 نفر بوده است. فردریکتون در رتبه سوم بزرگترین شهر استان، بعد از سنت جان و مونکتون، قرار دارد. فردریکتون، تنها مرکز استانی در کشور کاناداست که حداقل رتبه دوم بزرگترین شهر استان را دارا نیست.

با توجه به وجود دانشگاه ها، فردریکتون، بیشتر از بسیاری از شهرهای هم رده خود، جهانی است. این موضوع، درغذاهای ارائه شده توسط رستوران های محلی قومی، به وضوح منعکس شده است (که شامل غذاهای کارائیبی، چینی، یونانی، هندی، کره ای،ایتالیایی، ژاپنی، لبنانی، مکزیکی، پاکستانی و ویتنامی می شود).  تعدادی فروشگاه خرده فروشی، که به فروش محصولات و مصنوعات قومی می پردازند، نیز وجود دارند.

فردریکتون یک مرکز فرهنگی مهم منطقه ای است که گالری های هنر را نمایان می کند، کالج نیوبرانزویک، شامل طراحی و هنر و صنعت، می شود و موزه ها و تئاترها، که استعداد هنری و ادبی را ترویج می دهند. دولت فدرال در سال 2009، فردریکتون را به عنوان “پایتخت فرهنگی کانادا” نامگذاری کرد. میدان آفیسر کانادا، یک فضای باز عمومی در مرکز شهر است، که از آن به عنوان مکانی برای اجرای کنسرت در طول تابستان، استفاده می شود. در طول زمستان، میدان آفیسر به میدان اسکیت روی یخ در فضای باز تبدیل می شود.

معماری فردریکتون، بیش از دو قرن قدمت دارد. معماری فردریکتون از سبک کلاسیک ویکتوریایی تا سبک مدرن ساختمان ها و مراکز اداری، متفاوت است. 12 عدد از مکان های تاریخی ملی کانادا در فردریکتون واقع شده است. این شهر سالانه میزبان جشنواره جاز و بلوز است و هنرمندان بین المللی و منطقه ای جاز، بلوز و راک را به خود جذب می کند.

اقتصاد فردریکتون، به عنوان یک مرکز استانی، وابسته به دارایی بخش عمومی است؛ به هر حال، این شهر دارای یک بخش رو به رشد تجارت و آی تی است. این شهر دارای بالاترین درصد ساکنان دوره متوسطه در استان، و همچنین دارای بالاترین درآمد سرانه در استان است.

 

برای درخواست ویزای کانادا و اطلاعات تکمیلی فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا را پر کرده تا تیم مشاورین شرکت آریان کانادا بعد از بررسی شرایط با شما تماس بگیرند.

 

جهت دریافت تایم مشاوره تلفنی و حضوری از تیم مشاورین، با نمایندگی شرکت آریان کانادا در ایران و کانادا تماس بگیرید.

شماره دفتر تورنتو:۰۰۱۴۳۷۹۲۸۶۸۹۹

شماره دفتر رشت:۰۱۳۳۳۲۲۷۷۰۴

شماره تماس:۰۹۱۱۴۳۴۸۰۹۲

نوشته های مرتبط