مهاجرت به کانادا

شهر شارلوت تاون کانادا

شهر شارلوت تاون کانادا

شارلوت تاون

کانادا آتلانتیک: این منطقه شامل ایالت های نیو برانزویک، نیو فاند لند و لابرادور، نوااسکوچیا و جزیره پرینس ادوارد می باشد. در این ایالت های زیبا می توان دوست داشتنی ترین انسان های روی زمین را پیدا کرد. موسیقی، تغذیه و طبیعت بکر کانادا آتلانتیک در هیچ جای دنیا دیده نشده است. ایالت های این منطقه مملو از مناطق ساحلی، خلیج، جنگل و پارک است و شهرهای آن با مصنوعات وابسته به دریا به طرز ماهرانه ای تزیین شده است. در این منطقه شهرهای بزرگ و زنده همانند شارلوت تون، فردریکتون، هالیفکس و سینت جان نیز واقع شده است.

شارلوت تاون شهر کانادایی است. این شهر هم بزرگترین شهر و هم مرکز استان جزیره پرنس ادوارد، است. پس از نام ملکه شارلوت، همسر جورجسوم، شارلوت برای اولین بار به عنوان یک شهرستان کوچک در سال 1855 به ثبت رسید و به عنوان یک شهر بزرگ در سال 1885 تعیین شدهاست. این شهر، مشهورترین مکان کنفرانس شارلوت تاون در سال 1864، نخستین گردهمایی دولتمردان کانادا به بحث کنفدراسیون کاناداپیشنهاد شده است. از این رو، این شهر به عنوان “زادگاه کنفدراسیون” به تصویب رسید.

در سرشماری سال 2006، جمعیت شارلوت تاون (58,625)، کمی کمتر از نیمی از جمعیت کل استان (135,851)، بوده است. شارلوت تاون روی بندر هم نام خودش که از محل تلاقی سه رودخانه در بخش مرکزی از ساحل جنوبی جزیرهتشکیل شده، واقع شده است. بندر به خودی خود بر روی تنگه نورتامبرلند، باز می شود. این شهر تقریبا V-شکل است.اجتماع متصل به مرکز شهر، شامل برایتون، اسپرینگ پارک و پارک دیل، می شود. گرچه مناطق خارج از شهر، عمدتا زمین کشاورزی هستند، مناطق غرب، شمال و شرق مرکز شهر، در دهه های اخیر با توسعه های تجاری و مسکونی گسترش یافته اند.

چشم انداز شارلوت تاون در حال حاضر با توسعه شهری در طول مناطق ساحلی، حاکم است. توسعه تجاری، جدا از کسب وکار منطقه مرکزی، در طول مسیرهای جاده ای نیز متمرکز است.

  • خیابان دانشگاه/جاده مالپکیو
  • جاده رودخانه شمالی/پایین جاده مالپکیو
  • جاده سنت پیترز
  • جاده مونت ادوارد
  • جاده کنسینگتون

هسته مرکز شهر توسط چندین خیابان فرعی، تکمیل می شود:

  • خیابان کویین
  • خیابان واتر
  • خیابان گرافتون

اقتصاد شارلوت تاون تحت سلطه بخش دولتی است. در سطوح دولتی استانی، فدرال و شهرداری، کارفرمایان قابل توجهی در بخش مرکزی شهرستان کوئینز، مشغول به فعالیت هستند، همچنین در بخش های درمانی و آموزشی نیز این کارفرمایان، فعال هستند. شرکت های فناوری نیز، سهم خود را از نیروی کار در دهه گذشته افزایش دادند. فعالیت های اقتصادی قابل توجه دیگر، شامل تولیدات سبک، از قبیل مواد شیمیایی، بیوتکنولوژی و ماشین کاری می شود.

خیابان های هسته مرکز شهر، شامل ساختمان ها و خانه های دوره ویکتوریا است، همچنین پروژه توسعه دوباره نوار ساحلی در دهه های اخیر، که شامل مسیرهای پیاده روی و پارک های توسعه یافته در زمین های صنعتی پیشین می شود، در حال اجراست. پایانه جدید کشتی تفریحی، توسط مقامات بندر در سپتامبر 2007، افتتاح شد، و شارلوت تاون را به یک مقصد جذاب تر در خلیج سنت لارنس، تبدیل کرد.

مرکز کنفدراسیون هنر، تئاتر زنده فراهم می کند، که شامل فستیوال شارلوت تاون در طول ماه های تابستان است، همچنین این گالری به عنوان گالری هنر ملی، رتبه بندی شده است. چند تئاتر و گالری کوچک را می توان در اطراف مرکز کنفدراسیون یافت، که شامل تئاتر مکنزی، انجمن هنر و گالری شپارد پیلار، می شود.

یازده مکان تاریخی، ملی کانادا، از جمله مجلس استانی و مرکز کنفدراسیون هنر در شارلوت تاون واقع شده اند.

 

برای درخواست ویزای کانادا و اطلاعات تکمیلی فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا را پر کرده تا تیم مشاورین شرکت آریان کانادا بعد از بررسی شرایط با شما تماس بگیرند.

 

جهت دریافت تایم مشاوره تلفنی و حضوری از تیم مشاورین، با نمایندگی شرکت آریان کانادا در ایران و کانادا تماس بگیرید.

شماره دفتر تورنتو:۰۰۱۴۳۷۹۲۸۶۸۹۹

شماره دفتر رشت:۰۱۳۳۳۲۲۷۷۰۴

شماره تماس:۰۹۱۱۴۳۴۸۰۹۲

نوشته های مرتبط