مهاجرت به کانادا

شهر ساسکاتون کانادا

شهر ساسکاتون

ساسکاتون

منطقه پرییری:  ایالت های ساسکاچوان و منیتوبا در منطقه پرییری واقع شده اند و از زیبایی محصور کننده ای برخوردار می باشند. از مزارع بی انتهای گندم در تابستان گرفته تا مناطق پوشیده از برف قطبی در زمستان در این منطقه قابل مشاهده است. منطقه پرییری مناسب کسانی است که عاشق کوه پیمایی، قایق سواری، اسکی و ماهیگیری هستند در حالیکه زندگی در شهرهای مدرن، دوست داشتنی و مهاجرپذیر همانند ساسکاچوان و منیتوبا را می پسندند.

ساسکاتون، شهری در ساسکاچوان مرکزی کاناداست، که بر روی رودخانه ساسکاچوان جنوبی، واقع شده است. ساکنان شهر ساسکاتون، ساسکاتونی نامیده می شوند. ساسکاتون پرجمعیت ترین شهر در ایالت ساسکاچوان است. ساسکاتون در سرشماری سال 2011، جمعیتی بالغ بر 222,189 نفر داشت. جمعیت منطقه شهری این شهرستان در سرشماری سال 2011 حدود 260,600 نفر بوده است. ساسکاتون، توسط رودخانه ساسکاچوان به دو قسمت شرقی و غربی، تقسیم شده است.

اقتصاد ساسکاتون با پتاس، نفت و کشاورزی (بخصوص گندم) همراه شده است، انواع غلات، دام، نفت و گاز، پتاس،اورانیوم، طلا، الماس و زغال سنگ، محرکی برای اقتصاد منطقه هستند.  بزرگترین شرکت تجاری اورانیوم، کامیکو، و بزرگترین تولید کننده پتاس، پتاش کورپ، در ساسکاتون دفتر مرکزی دارند. نزدیک به دو سوم ازذخایر پتاس دنیا در منطقه ساسکاتون، واقع شده است.

یکی از نشانه های بارز این شهرستان، هتل بسبورگ دلتا است که برای مردم محلی با نام Bez. شناخته می شود و توسط راه آهن ملی کانادا، ساخته شده است. گرچه ساختمان هتل در سال 1932، تکمیل شد، اما به خاطر رکود اقتصادی تا سال 1935 درهای خود را باز نکرد. هتل بسبورگ و گالری هنر مندل، در حال حاضر تنها ساختمان هایی هستند که در کنار رودخانه واقع شده اند. یکی از بیشترین عکس های به تصویر کشیده شده از ساسکاتون، عکس هتلی است که در یکی از آرک های پل برادوی، بنا شده است. مسئله جالب در مورد هتل بسبورگ این است که ساختار هتل به آرامی به سمت رودخانه ساسکاچوان جنوبی، که درست در پشت هتل واقع شده است، در حرکت است.

فعالیت های تابستانی شامل دوچرخه سواری، پیاده روی و قدم زدن در پارک ها و مناطق طبیعی می شود. اسکی از فعالیت های محبوب زمستانی است، که در پارک کیوانیس، در طول ماه های زمستان انجام می شود. پارک های زیادی به همراه سرویس بهداشتی، امکانات و تجهیزات پیک نیک و محل دیده بانی در امتداد ساحل رودخانه در سراسر دره میواسین وجوددارد. در زمستان زمین اسکیت میواسین، که در پارک میواسین در کنار هتل بسبورگ، واقع شده است، به صورت رایگان برای عموم باز است.

برای سال ها، یک قطعه زمین در غرب پل ویکتوریا، جنوب خیابان نوزدهم و شرق خیابان سی، موضوع طرح توسعه دوباره بوده است. این سایت قبلا برگزار آرنا ساسکاتون، نیروگاه قدرت، شاخه ای از لژیون سلطنتی کانادا، و دفاتر رئیسبخش مدارس دولتی ساسکاتون؛ بوده است. تمام این ساختارها تخریب شده اند تا راهی برای توسعه مجدد درست شود.نسخه های اخیر از این طرح با نام ساحل رودخانه، در حال انجام است.

در ماه می 2010، محوطه سازی و توسعه مرکز هنرهای فرنک و الن رمای، در ساحل رودخانه تکمیل شد و به محل سکونت شهروندان ارشد که در دهه 1990 ساخته شده بود، متصل شد. بازار کشاورزان ساسکاتون و برخی از مکان های تجاری، توسعه پیدا کرد. برنامه های آینده شامل توسعه یک گالری هنر جدید برای جایگزینی گالری هنر مندل تا سال 2014 است.

دیگر نشانه های بارز شهر، شامل پل ترافیک نمادین (که از تابستان 2011 انتظار می رود که تخریب شود و با یک ساختار جدید جایگزین شود)، پردیس دانشگاه ساسکاچوان، و پایانه بزرگ غلات ویترا، می شود.

 

 

برای درخواست ویزای کانادا و اطلاعات تکمیلی فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا را پر کرده تا تیم مشاورین شرکت آریان کانادا بعد از بررسی شرایط با شما تماس بگیرند.

 

جهت دریافت تایم مشاوره تلفنی و حضوری از تیم مشاورین، با نمایندگی شرکت آریان کانادا در ایران و کانادا تماس بگیرید.

شماره دفتر تورنتو:۰۰۱۴۳۷۹۲۸۶۸۹۹

شماره دفتر رشت:۰۱۳۳۳۲۲۷۷۰۴

شماره تماس:۰۹۱۱۴۳۴۸۰۹۲

نوشته های مرتبط