ویزای سرمایه‌گذاری

سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا

شرایط و اقدامات لازم در رابطه با سرمایه گذاری در کانادا

اقدام لازمه در جهت شروع مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا به این صورت می باشد که متقاضی می بایست تمامی مدارکی که مورد نیاز است و از وی درخواست می شد را جمع آوری کند و برای دولت کشور کانادا ارسال کند، حائز اهمیت است دولت کشور کانادا مدارکی که طبق درخواست و قانون وضع شده، ارائه نشده باشد را بررسی نمی کند و تمامی آنها را برگشت خواهد داد. در مرحله بعدی نامه ای از جانب اداره مهاجرت برای فرد متقاضی سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک ارسال میگردد که بررسی پرونده شروع شده و از متقاضی سرمایه گذاری در کانادا با کمترین هزینه و ریسک درخواست می شود که دیگر مدارک مورد نیاز را برای اداره مهاجرت ارسال کند و چنانچه پرونده شخص تاییدیه دریافت کرد از وی درخواست می شود که مبلغ ۲۲۰٫۰۰۰ دلارکانادا را به حساب یکی از موسسات اعلام شده از سوی دولت کانادا پرداخت نماید و اقدامات نهایی مانند تهیه گواهی عدم سوءپیشینه و همچنین انجام معاینات پزشکی جهت دریافت ویزای اقامت دائم کشور کانادا صورت پذیرد.

سرمایه گذاری در کانادا  یک اقتصاد ابتکاری ،تمیز و همه جانبه است که سرمایه گذاری در کانادا توسط دولت کانادا انجام می پذیرد و دولت کانادا برای متقاضیان سرمایه گذاری در کانادا تمام تلاش خود را میکند که بهترین و امن ترین شرایط را برای سرمایه گذاری در کانادا ایجاد کند .معمولا سرمایه گذاری در کانادا از طریق وزارت امور خارجه ،شرکت های توسعه و تجارت کانادا به متقاضی سرمایه گذاری در کانادا بر اساس اطلاعات فراوانی که در مورد کسب و کار در کانادا را دارند ،ارائه می شود .

 

روش های سرمایه گذاری در کانادا به چه صورت است؟در چه صورت شما میتوانید از طریق شرایط سرمایه گذاری در کانادا به اقامت برسید؟

در این مقاله سعی بر آن شده انواع سرمایه گذاری در کانادا و شرایط سرمایه گذاری در کانادا را برای شما شرح دهیم اگر میخواهید درمورد شرایط سرمایه گذاری در کانادا بدانید، و همچنین روش اخذ اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری در کانادا را بدانید این مقاله را مطالعه کنید، اگر میخواهید شرایط سرمایه گذاری در کانادا را بدانید با ما همراه باشید.

 

شرایط سرمایه گذاری در کانادا در سال ۲۰۱۸ ۲۰۱۹ و ویزای سرمایه گذاری

برنامه سرمایه گذاری مهاجران استان کبک برای تاجران یا مدیران و مهاجران کانادا فرصت می دهد تا پس از ۲۴ تا ۳۶ ماه بتوانند اقامت دائم بگیرند.

با توجه به این که هیچ محدودیت سنی و شرط تسلط به زبان یا ارائه مدرک تحصیلی وجود ندارد، این برنامه سرمایه گذاری بسیار محبوب است و بهترین گزینه برای تاجران و بازرگانان است. تنها ۵۷۰ متقاضی در هر سال پذیرفته می شوند و درخواست ها باید قبل از ژوئن ۲۰۱۸ ثبت شوند.

 

نکات مثبت سرمایه گذاری در کانادا

مزایای اصلی  شرایط سرمایه گذاری در کانادا شامل نیروی کار متخصص، محیط کاری منظم و دسترسی مستقیم به بازارهای این کشور و بازارهای جهانی است. این کشور دارای یکی از پویا ترین اقتصادها در جهان است که بازاری بالغ بر ۳۰ میلیون مصرف کننده دارد و دارای زیرساخت های پیچیده و همچنین شبکه حمل و نقل بسیار پیشرفته است.

به متقاضی سرمایه گذاری در کانادا شرکت های پر جنب و جوش در سراسر کانادا کمک می کنند تا در سرمایه گذاری در کانادا رشد کنند و موفق شوند .کانادا ارائه دهنده یک زندگی با کیفیت برای متقاضی سرمایه گذاری در کانادا را ایجاد می کند و رتبه اول در جهان را بر اساس قیمت گذاری ،بازار کار ،روابط خانوادگی ،برابری درآمد ،ثبات سیاسی ،ایمنی و سیستم های بهداشتی و آموزشی خوبی را در اختیار دارد و همچنین :

دارای یکی از سالمترین سیستم های بانک در جهان برای اعتماد کردن سرمایه گذاری در کانادا .

دارای انسان های خلاق و کارآفرین .

نرخ مالیات پایین قانونی برای متقاضی سرمایه گذاری در کانادا .

 

نکته اول: در روش سرمایه گذاری شخص اصلی و همچنین خانواده وی مستلزم دانستن زبان انگلیسی و یا زبان فرانسه نمی باشند و در هر مرحله کاملا این امکان را دارند که از راهنمایی مترجم بهره مند شوند .

نکته دوم: از موارد بسیار اساسی و نقطه مثبت سرمایه گذاری در کشور کانادا این است که الزامی وجود ندارد که شخص سرمایه گذار شغل خاصی را در استان کبک و یا دیگر ایالت های کشور کانادا کارآفرینی و راه اندازی کند.

 

نقاط ضعف سرمایه گذاری در کانادا

نقاط ضعف کانادا شامل وابستگی بیش از حد به ایالات متحده و سیستم مالی است که عمده تلاش آن در جهت رفع بحران مالی جهانی است.

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کبک

گزینه سرمایه گذاری ۸۰۰ هزار دلاری بدون تایین مدت سرمایه گذاری توسط دولت کبک صادر می شود. بخشی از منافع حاصل از این نوع سرمایه گذاری یا گزینه سرمایه گذاری ۲۴۰ هزار دلاری برای پرداخت به واسطه های مالی مانند شرکت های کارگزاری استفاده می شود. باقی مانده سود حاصل از سرمایه گذاری به شرکت های محلی کوچک به شکل وام های بدون بهره برای حمایت از پناهندگان و دیگر برنامه های مهاجرتی اختصاص می یابد که برای جامعه کانادا سودآور است.

با انجام این کار، سرمایه گذاران مهاجر به توسعه اقتصادی کانادا کمک می کنند که به طور غیر مستقیم در ایجاد اشتغال در استان کبک و کانادا تاثیرگذار است.

در عوض، کانادا و استان کبک به شما فرصتی برای دریافت اقامت دائم کانادا می دهد، بدون این که تمام شرایط لازم در سایر برنامه های مهاجرتی را داشته باشید. این گزینه بهترین نوع سرمایه گذاری برای شما و خانواده شما است.

در این نوع سرمایه گذاری شخص متقاضی باید حداقل دارای سرمایه ای ۲۲۰ هزار دلاری بوده و این سرمایه را از طریق یک بانک به کانادا منتقل کند.در واقع بانک پل ارتباطی میان متقاضی و دولت است.

از مزایای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا و سرمایه گذاری در استان کبک کانادا  میتوان به عدم نیاز به مدرک زبان و سکونت در استان کبک اشاره کرد . همچنین افراد در همان ابتدا ، هنگامی که پرونده آنها پذیرفته میشود اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری را اخذ میکنند. در این طرح ، فرد میتواند با اثبات دارایی کافی و اثبات مبلغ سرمایه گذاری اقدام به دریافت اقامت کانادا برای خود و خانواده خود کند.همچنین پس از حضور در این کشور در ۵ ساله ی اول اگر ۲ سال در این کشور حضور داشته باشد میتواند درخواست تابعیت کانادا را نیز داشته باشد.

 

سرمایه گذاری در استان ساسکاچوان،‌ نیوبرانزوییک و مانیتوبا

در مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا و همچنین سرمایه گذاری در استان های مانیتوبا ، ساسکاچوان و نیوبرانزوییک به صورت قرار دادن ودیعه ای ۱۰۰ هزار دلاری نزد دولت استانی منیتوبا است.در این طرح شخص متقاضی باید حداقل مبلغی معادل ۳۵۰ هزار دلار کانادا را نیز جدا از وجه ۱۰۰ هزار دلاری دارا باشد و برای گرفتن ویزا کسب و کاری ۱۵۰ هزار دلاری را در این استان خریداری و یا راه اندازی کند که در این صورت پس از ۲ سال امکان بازپس گیری ۱۰۰ هزار دلار خود را نیز دارا میباشد همچنین میتواند از دولت کانادا درخواست دریافت وام نیز کند.

 

 

برای درخواست ویزای کانادا و اطلاعات تکمیلی فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا را پر کرده تا تیم مشاورین شرکت آریان کانادا بعد از بررسی شرایط با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست ارزیابی مهاجرت کانادا

جهت دریافت تایم مشاوره تلفنی و حضوری از تیم مشاورین، با نمایندگی شرکت آریان کانادا در ایران و کانادا تماس بگیرید.

شماره دفتر تورنتو:۰۰۱۴۳۷۹۲۸۶۸۹۹

شماره دفتر رشت:۰۱۳۳۳۲۲۷۷۰۴

شماره تماس:۰۹۱۱۴۳۴۸۰۹۲

نوشته های مرتبط