ویزای توریستی

انواع ویزای کانادا: ویزای توریستی

ویزای توریستی

ویزاهای کانادا:

  • ویزای تحصیلی
  • ویزای توریستی(ویزیتوری)
  • ویزای خانوادگی
  • ویزای سرمایه‌گذاری
  • ویزای کار

شرکت آریان کانادا( Aryan Canada Company ) در زمینه‌ی ویزای تحصیلی(ویزای دانش‌آموزی، ویزای دانشجویی و همچنین با امکان اخذ ویزای 5 ساله مولتی پل برای والدین) و ویزای توریستی آماده‌ی کمک رسانی به هم میهنان عزیز می‌باشد.

🔴 ویزای توریستی کانادا:

ویزای توریستی کانادا، برای افرادی است که برای گردشگری یا تفریح و بازدید از کانادا قصد سفر به این کشور را دارند. این ویزا هم می تواند به صورت یک بار ورود (single) و هم می تواند به صورت چند بار ورود (multiple) صادر شود. لازم به ذکر است که هر دوی این ویزاها برای مدت زمان معینی اعتبار دارد.

اگر برای ویزای یک بار ورود درخواست دهید شما فقط یک باراجازه ی ورود به کانادا را دارید ولی اگر برای ویزا چند بار ورود درخواست دهید شما چند بار اجازه‌ی ورود به کانادا را خواهید داشت. جالب است بدانید ویزای چند بار ورود یا همان ویزا مولتی 10 سال اعتبار دارد اما به دلیل این که اعتبار پاسپورت ایرانی ها 5 سال می‌باشد این ویزا در ایران 5 سال اعتبار دارد.

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی کانادا (ویزیتوری):

💢    پر کردن فرم درخواست ویزای کانادا (Application form)

💢   عکس رنگی با زمینه ی سفید

💢    سند ملکی ترجمه شده

💢    شناسنامه ترجمه شده

💢    اصل پاسپورت قدیم و جدید

💢    ارائه مدارک بانکی از جمله : گردش مالی آخر 6 ماه حساب بانکی، نامه تمکن مالی

💢    دعوتنامه

اگرقصد سفر به کانادا در سال 2018 را دارید و می خواهید برای ویزای کانادا اقدام کنید می توانید از طریق آریان کانادا فعال در زمینه امور ویزا به ویژه ویزای مولتی کانادا اقدام کنید و با شماره تلفن های زیر برای ارتباط با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

شماره دفتر تورنتو:۰۰۱۴۳۷۹۲۸۶۸۹۹

شماره دفتر رشت:۰۱۳۳۳۲۲۷۷۰۴

شماره تماس:۰۹۱۱۴۳۴۸۰۹۲

 

اگر قصد سفر به کانادا را دارید فرم رایگان ارزیابی مهاجرت به کانادا را پر کنید تا مشاورین ما بعد از ارزیابی پرونده با شما تماس حاصل فرمایند.

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

تلگرام

اینستاگرام

نوشته های مرتبط